canlı radyo uygulamasıReklamlar


Adıyaman arkadaş bul

Adıyaman arkadaş bulma, Sohbet Arkadaşı, Adıyaman Kız arkadaş Bul, Hepiniz hoşgeldiniz sayın arkadaşlar bugün de kültürel anlamda zengin olan ilimiz adı yamanı konu alacağız. Bu şehirde neler var neler yok birlikte görelim, halkının geçimi ve sosyal faliyetleri ele alırsak şu özelliklere sahipler.

Halkın büyük bir bölümü arkadaşlarıyla ve dostlarıyla mağdencilik ve tarım işleriyle uğraşarak yaşam sürmekteler. Bayanlar ise büyük bir çoğunluğu ev hanımı olması sadece ailesine zaman ayırmasıyla günlük yaşamını idam ettirmelerini söyleyebiliriz. Çalışan kadınları da yok değil tabi ki ama genel yoğunluk anlamında yapılan ev hayatı bu şekilde sürmektedir.


Sponsor Reklamlar

Eğer birgün olurda adıyamana gidecekseniz mutlaka “Hava ve Yol Durumu” na bakarak yola çıkınız çün ki en yüksek dağlardan birtanesi’, nin de bulunması iklim koşullarını biraz etkilemekte. Konu açılmışken dağın ismi “Nemrut Dağı” olarak bilinir. Türkiyenin neresinde olursa olsun bütün insanlar mutlaka bu dağın ismini duymuşlar, ders konularında bile işlemişlerdir.

Siz arkadaşınıza hiç “Adıyaman Türküsü” söylediniz mi? Ne güzel bir türküdür o eminim ki herkes video yada mp3 olarak dinlemiş, yada izlemiştir.

Son olarak cümlelerimi bitirmeden, Arkadaşınıza “Adıyaman Resimleri”, göndermek isteyebilirsiniz, birkaç tane paylaşmak istiyorum.

3 İLAN

İLAN YAZ
  1. Urfadan görüşmek isteyen bayan arkadaş arıyorum.

  2. Merhaba güzel vakit geçirmek isteyen bayanlar bekliyorum

  3. ben murat yuvam-19971 dürüst bır bayan arkdaş arıyorum 35 45 yaşalrı arasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.