Aksaray bayanlarının arkadaşlık ilanları

Aksaray bayanlarının arkadaşlık ilanları, Selam Koç burcuyum aksarayın ilçesinde ikamet etmekteyim amacım güzel dostluk kurabileceğim ve en önemlisi anlaşabileceğim bir bey ile arkadaş olmak istiyorum.

Aradığım özellikler kendini kurtaracak kadar yakışıklı olsun 🙂 maddi anlamda sıkıntısı olmasın olgun ve dürüst bir insan olsun yeterli geri kalan sevgi de saygı da zaten kendiliğinden gelir ben buna inanıyorum diğer inanç, görüş, ve eleştirilere açığım.


Sponsor Reklamlar

Tanışmak isteyenler burada yazsın cevap yazacağım. Türkiye’nin neresi olursa olsun farketmez her yerde yaşarım bizim memleketimizin her yeri çok güzel ve özel tabi ki insanları da öyle.

Unutmadan yaşım 27 karşıma çıkacak olan adayların yaş sınırı 30 ve 35 olsun 40’lı yaşlar biraz büyük gerçi olgunluk yaşta değil baştadır.

2 İLAN

İLAN YAZ
  1. Tombul bayan arkadas ariyorum olgun tombulbayanlar arayin tanisalim.

  2. slm ben oktay yasim35 maddi dutumum iyi aksaraydanim neseli sevecen durust bayan tercihimdir saygilarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.