Alevi Arkadaş Arama Sitesi

Alevi Arkadaş Arama Sitesi Alevi Bayan Arkadaş bul, Aradığınız ilişki artık çok yakınınızda sizlerde ırk, kültür ayırımı yapmıyor iseniz mutlaka bizleri takip ediniz. Istanbul yada, Türkiyenin neresinden olursa olsun sizler fotoğraf veya profil resimlerinizi bize gönderebilir, Aleviliğin gereken bütünleşmiş kültürünü yansıtabilirsiniz.

Mecliste bile bu kadar müsamma gösterilen kürtce ve pkk iş birlikcelerine müsade edilirken neden bizim “ALEVI” halimiz geride kalsın ki? Bizde kendimizi tanıtalım haklarımızı arayalım. Kürtler haklarımız yeniliyor, adalet istiyoruz hak istiyoruz diye yırtınırken yaptıkları hep bir fazlasıydı bu haksızlık hemde çok büyük bir haksızlık!

Bizler her zaman ‘Anadolu’, da yerimizi yurdumuz bırakmayıp, yükselen seslere karşı duracağız.


Sponsor Reklamlar

Herkes arkadaş bulur ama alevi arkadaşlık konusu çok farklı bizlerin dostluğu daha fazla cana yakın ve samimi insanlar olduğumuz için bazı sunni vatandaşlar gibi hayatı boş verme gibi yaşantımız ve sorumsuzluk içine girmedik. Tamam onları kötülemek değil amacımız ama aleviler’in genel anlamda hayatları ve aile bağları daha güçlü buda onları yenilmez yapıyor.

Insan ne olursa olsun ama yeter ki insan gibi insan olsun hepimizin yolu aynı islamiyet alanında herkes birbirine anlayışlı, sevgili saygılı olursa bu dünya gerçekten çok güzel bir hal alır ama işte hepimiz değilmiyiz bazen bu yalan dünyanın koşturmaca işlerinde birilerini kırıp incitiyoruz.

Alevi bayan üyeler sizlerde onlara mesaj göndermek isterseniz resimlerinin üzerine tıklayarak sayfalarına yorum bırakabilirsiniz..

3 İLAN

İLAN YAZ
  1. HZALLAH HZMUHAMMEDALI HZÖMER HZALI YOLU SEVGI SAYGI DOGRULUK YOLUDUR

  2. HZALLAH HZMUHAMMEDALI HZALI HZÖMER DE YAN GÖNÜLLER

  3. HZALLAHI HZMUHAMMEDİ HZALIYI HZÖMERI GÖRMEYEN OLURMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.