Facebook Video indirme

Facebook Video indirme, Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzre facebook kadar sosyal paylaşım platform sitelerinden büyük siteler olarak bir kaç site daha mevcuttur. Bu gün sizler için facebook üzerinden nasıl video indirebileceğinizi anlatmak ve paylaşmak istiyoruz.

Google arama motoru üzerinde facebook video izle yada facebook videoları diye arayın karşınıza çıkan bir kaç site adreslerini göreceksiniz bunlardan ilk beşinci sıradaki siteyi deneyebilirsiniz. Herhangi bir siteye girdiğinizi farzedelim bundan sonra yapacaklarınız kesinlikle çok önemli bilgiler olacaktır bizi can kulağı ile dinleyip, makalemizi tekrardan okumanızı tavsiye ediyoruz.


Sponsor Reklamlar

Girdiğiniz sayfa üzerinde üst butonlar bölümünden size orada bir kutucuk paylaşıma açılmış olarak göreceksiniz yani o bölüm içine facebook üzerinden bir linki kopyalayıp yapıştırıyoruz. Kopya paste yaptığımız link’e ait video uzantısını ve görüntüsünü bulabilmek için lütfen “enter” tuşuna basınız. Tıkladığınız yani enter yaptıktan sonra karşınıza sizin aradığınız ve indirmek istediğiniz video’un kare görüntüsünü göreceksiniz. Görüntünün üzerine tıklayarak sayfa yani video içeriğine giriş yapmalısınız.

Sonrasında ise video sayfasında video player altında download yada indir isimlerinde bağlantılı yazılar görürsünüz bu şekilde yazılan resim yada yazının üzerine tıkladığınızda video indirmeye başlayacaktır. Facebooktan nasıl video indirebilirim diyen arkadaşlar için sizlere detaylı anlatımlı makalemizi okudunuz herkese bol indirmeli ve eğlenceli video izlemeler dileriz.

PAYLAŞ DOSTLARINDA GÖRSÜN !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.