Yeni Honda Acura NSX Fiyatı ve özellikleri

Yeni Honda Acura NSX Fiyatı, ve özellikleri Sonunda honda nsx araba fiyatı 2 Tirilyon olarak belli oldu detaylar yazımızda. Honda dünya üzerinde üretiyor bilinmiyor. Özellikle otomobil sektöründe bu markanın adından çokça söz ediliyor. Honda firması üretilen otomobillerin içinde teknolojik araçlar tek bir ürün kullanıyor kararı almıştı. Yeni mühendislik ve tasarım ürünü ortaya çıkmaya başlayınca Honda sonunda amacına ulaşmayı başardı. Pistlerin yeni kralı Honda NSX geçtiğimiz günlerde İstanbul Park pistinde yapılan basın açıklaması ve sürüş programı ile ülkeye satış aracı. Honda bu otomobil ülkeleri arasında de aralarında bulunduğu 5 Avrupa ülkesinde satışa sundu.

Takuya Tsumura önemli açıklamalar yaptı. Otomobil, başkanın birinci sınıf performansı olduğunu söyleyenlerin sesini çıkardıklarını sağladığını ifade etti. Takunya Tsumura Yeni Honda NSX sürüş dinamikleri sistemini kullanan ilk spor türü otomobil olduğunu söylüyor. Araçta ayrıca kusursuz sürüş tekniği de yer alıyor.

honda nsx araba resimleri

honda nsx araba resimleri

Honda NSX Nitelikleri

Honda şirketinin yeni NSX modeli hızlanma, fren ve dönüş tekniği dinamik performans için üst seviyede olması adına elektrik motorlu bir özellik kullanıyor. Bu anlamda dünyanın ilk süper spor otomobili olarak dikkat çekiyor. Araçta ön aksta 2 adet olurken arka aksta 1 adet bulunuyor. Böylelikle Yeni Honda NSX üç elektromotor ile karşımıza çıkıyor. Aracın motorun bakırınca arkaya doğru çiftlere turbo beslemeli olan V6 aynı zamanda üç buçuk litre benzin kapasiteli motora sahip olduğu görülüyor. Yeni model NSX toplamda 4 farklı motor ile karşımıza çıkıyor. 581 PS güç üretme kapasitesine sahip olduğu biliniyor. Tork değeri 646 nm olarak karşımıza çıkıyor. Bu değerle sürücü ve yolculara ağır kuvveti uygulamasına sebebiyet veriyor.


Sponsor Reklamlar

Yeni Honda NSX şanzıman gücünde bakılınca 9 ileri DCT oldugunu söylemek Gerekiyor. Böylelikle Kızlar Surus dinamiklerin üstün özelliğinin buradan geldiğini söyleyebiliriz. Arka aksa Tork desteğini Doğrudan Tahrik Motoru özelliğinde alırken ön tekerler İkiz motor ünitesini isminde Bulunan elektro motordan alıyor ,. Ayrıca bu model teker için farklı bir yapıda devreye giriyor. Yeni Honda NSX dört teker çekiş özelliklerle birlikte satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

yeni honda nsx fotoğrafları

yeni honda nsx fotoğrafları

Yeni Honda NSX Elektrikli Sistemleri

Yeni Honda NSX, bolca elektrikli sistem yer alıyor. Bu sistemler lityum-iyon bataryaları kazandırır çalışıyor. Batarya kitine bakılınca 4 adet modül 72 adet yer alıyor, Hücre Toplam ettik. Enerjiden tasarruf sağlamak için pozitif ve negatif elektrotlar kullanılır. AYRICA bu araçta Yer Alan batarya kiti tr hafif ettik tr kompakt batarya özelliğine Sahip Olduğu goruluyor.

Yeni Honda NSX Sürüş Modları

Honda’nın yeni spor otomobilinde birçok farklı sürüş modu yer alıyor. Mod günlük yaşamda ve pistte üst seviyede konfor, güç sağlıyor. Aynı zamanda sportiflik açısından da önemli bir görünüm sağladığını söyleniyor. Yeni Honda NSX sürüş modları sessiz, spor, spor ve parka karşılıkımıza çıkıyor. Sürüş modları değişine göre çok özellik ye otomatik olarak devreye giriyor. Ayrıca modda vitesinin değişimi gibi özellikleri görüş farklılıkları söylerlemek. Bu araç birincil imza atarak aboneliği döküm teknolojisini barındırıyor.

Yeni Honda NSX Fiyatları

Yeni Honda NSX fiyatı pek çok kişinin beğenisine sunuluyor bir konu için biliniyor. Kısa süre önce ülkemizde satışa sunulur aracın fiyatı ne kadar? Honda Türkiye Başkanı Takuya Tsumura’ya 500 dolarlık euroyla ilgili açıklamada bulundu. Üstün teknoloji ile üretilen araç için çok uygun olan uzmanlar tarafından söyleniyor. Bakalım ilerleyen saatlerde aracın fiyatında herhangi bir indirim olacak mı? Bunu hep beraber bekleyip göreceğiz.

Videoyu izleyerek arabanın detaylı tanımını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.