Pembe panjur arkadaş bul

Pembe panjur arkadaş bul, Pembe panjur gold üyelik, Selamlar sizlere bu gün pembe panjur sitesi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi diğer sitelere nasıl hemen üye veya kayıt olabiliyorsak bunun tam tersi olarakta, pembepanjur üyelik iptali olayını hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bunları yapmak hiçte göründüğü gibi zor değil site kurucuları web sayfasının ne kadar kullanışlı olduğunu açıklamışlar fakat bunu birde biz kendimiz deneyelim, sayfalar arası geçiş yaparak görelim istedik. Öncelikle sitede ki tek hata olarak şundan bahsetmek istiyorum üye olunduktan sonra önümüze gelen hobi ve fobi seçenekleri karşı cinste ne beklediğimizi veya onlara ne sunabileceğimizi anlatmamızı istemektedir.

Fakat bu işlem neredeyse 30 dakika alıyor bence bunu bu şekilde yapmamalılar nedeni kullanıcı bunlardan son derecede sıkılır ve sayfadan çıkar gider. Seo uzmanı olarak bu konuda kendilerine yardımcı olmak istedim. Birinci olarak ilk bunu gördüm daha detaylı bakmadım ama umarım yakın zamanda kendileri ile tanışırsak normal gördüğümüz ama kullanıcı üzerinde  fazlasıyla sıkıcı olan bu durumdan hemen kurtulacağımıza inanıyorum.


Sponsor Reklamlar

Gel gelelim panbe panjur üyelik iptali nasıl yapılır, yada nasıl üyeliği sıfırlarım kısımlarına kendi bünyesinde bunu çok iyi derecede anlatmışlardır. Help yani yardım sayfalarını okursanız orada size detaylı anlatım halinde ne yapacağınızı belirtmişlerdir. Sizde pembepanjur com da arkadaş aramak yada sevgili bulmak istiyorsanız mutlaka bu siteyi denemelisiniz çünkü vadettikleri ve gerçekleştirdikleri faaliyetler arasında evlendirme eş bulma gibi bölümlerde yer almaktadır.

Pembepanjur ekşi sözlükteki açıklamalarda birazda olsa ciddi havayı dağıtıyor yerine şaka mizahi espirilerle bilgi veriyor. Pembepanjur’un üye sayısı yaklaşık olarak 4551250 üye sayısı ile çok güzel bir sayı vermektedir gördüğünüz gibi boştan ilgilenilmeyen bir site değildir. Pembe panjur blog sayesinde ise bir çok güncel teknoloji haberini farklı içerik ve başlıklarıyla her gün eklemekteler kendilerine şunları söylemek isteriz.

Bize böyle güzel bir arkadaşlık sitesini tanıma imkanını sundukları için hepsine ayrı ayrı şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Sevgili pembe panjur yetkilileri amacımız burada sizleri tanıtmaktı sizin için uygun değil ise lütfen bize iletişim kısmından yada bu yazı altından yorum olarak bizlere yazınız..

1 Comment

İLAN YAZ
  1. bu site çok kaliteli gerçekten..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.