Bulgaristan bayan model arkadaş bul

Bulgaristan bayan model arkadaş bul, Bulgaria kız arkadaş arama, Model olmak gibi bir deneyim içine girmeye çalışan güzel bakımlı kadınlar her gün neredeyse yüzlerce talepte bulunuyor. Kanatimizce evet sizleri model yapabiliriz paraya ihtiyacı olan bulgaristan kızlarına model olma şansı veriyoruz bunu değerlendirmek tabiki ilk etapta sizin elinizde gerçekten bakımlı ve güzel iseniz bize 1 adet göz alıcı boy resminizi ve mail msn skype adresinizi göndermeniz gerekli.

Bizler bilgileriniz bize ulaştığında gerekli işlemleri yaparak sizlere geri dönüş yapıyoruz. Nasıl model olunur? Bunu bilmek isteyen üyelerimiz yukarıdaki bölümü okuyarak gerekli bilgileri alabilirler zaten açıklama kısmında vermeniz gereken boy resmini ve msn adresinizdir.


Sponsor Reklamlar

Çalışma saatleri zorunlu olarak gün boyu 3 saat olmak şartıyla belirlenmiştir. Siz eğer daha fazla kazanmak isterseniz daha uzun kalabilir gold üyelerden gelen dakikaları hediye alabilirsiniz bunu ise daha sonra paraya çevirebiliyorsunuz. Size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz buyrun beraber çalışalım ve kazanalım.

Bulgaristan kızları evde oturarak para kazanmak isterseniz mutlaka yorum kısmından yada site içerisinde herhangi bir bayan üyenin sayfasına girerek sağ üstte olan üye ol formundan bize, yukarıdaki yazılan gerekli bilgilerinizi gönderin hemen model olunuz.

Ayrıca arkadaşlar bulgaristan kameralı chat, veya bulgaristan görüntülü sohbet odaları modelleri olarak sizde kendi bütcenizi ve yaşantınızı düzeltebilir zengin olabilirsiniz.

Bilgilerinizi ve kendiniz hakkında çok kısa olmayan bilgiler verirseniz o kadar fazla model olma şansınız yüksektir.

Bazı model olan bulgaristan kızların resimleri!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.