Aydın civarı arkadaş arayanlar ve ilanları

Aydın civarı arkadaş arayanlar ve ilanları, Erkek Arkadaş Arayan Gamzenin ilanı, Beğendiğiniz yada arayıpta denk gelmeyen arkadaşların sonunda size en uygun kişiyi kesinlikle bulabiliriz.

Aydın iline özel bayanları bulmak için yorumlarınızı bırakın profil bilgilerinize göre yazarsanız kısa zamanda bulunabilir.

Gamze’nin özellikleri; Tanışma

Tanışacagım Kişi: Bay

Sponsor Reklamlar

Tanışma Amacı: Arkadaşlık ve Sohbet Aşk ve İlişki: Evlenmek Ve Yuva Kurmak Çocuk Sahibi Olmak.
Çoçugu Varmı?: Hayır
Resmi Evlilik: Hayır, Evli Değilim

Sende İlanını bırak lütfen kendinizi kısaca tanıtmayınız yayınlanmaz! Detaylı olarak beyleri tanımak istiyorum kısa sözcüklerle ve kelimeler ile yanıt vermeyiniz sizden ricam budur. Kendiniz hakkında ne kadar detay verirseniz bu sizi daha iyi tanımama neden olacaktır.

1 Comment

İLAN YAZ
  1. Merhabalar ben seher 26 yaşındayım bekarım aydın da oturuyorum ciddi arkadaşlık arıyorum onun için burdayım beyler bana geri dönüş yapsın buradan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.