Audi SUV Elektrikli Otomobil Üretti

Audi iki yeni SUV Elektrikli Otomobil Üretti, Audi ailesinin genişleyeceği konusundaki duyumlar gün geçtikçe güçleniyor. SUV modellerini temsil eden Q ailesine, iki yeni üye katılacağı söyleniyor. Ayrıca üç farklı e-tron modeliyle elektrikli mobiliteye de yatırım yapacak olan Audi’ye böylece toplamda 5 yeni model eklenecek. Üstelik tüm bu yeniliklerin 2018’in ortalarına kadar tamamlanacağı belirtiliyor. Yakın zamanda Amerika CES Fuarı’nda tanıtılan E-Tron Quattro konsepti de, bu yeni modellerden biri olacağı hakkında güçlü ipuçları taşıyor. Konseptte, 510 bg güç üreten elektrikli bir motor bulunuyor ve otomobil tek şarjla toplamda 500 km yol kat edebiliyor. Yeni Q ailesine gelecek muhtemel otomobillerinse Q4 ve Q8 olması bekleniyor. Bu modellerde tamamen elektrikli versiyonların da olacağı belirtiliyor ki, 2025 yılında Audi satışlarının %30’unun elektriklilerden oluşması için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Son olarak, yeni Audi A8’in çok yakında tanıtılacağını ve ardından A7’nin ortaya çıkacağını da not edelim arkadaşlar.


Sponsor Reklamlar

Sizlerinde gördüğü gibi araba dünyası hergün gelişmekte her gün yeni bir gelişme ile sizlerle olacağız.

Audi SUV resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.