Bmw, gelecekteki otonom sürüş planı

Bmw, gelecekteki otonom sürüş planları, Bmw yeni sürüş tekniği açıklandı, Premium otomobil üreticilerinin otonom sürüş ile ilgili gelecek planları ardı ardına ortaya çıkmaya devam ediyor. BMW’nin otonom sürüş için Mobileye ve Intel ile birlikte çalışacağı da yakın zamanda belli oldu. Otonom sürüşe sahip bir BMW modeli için ise şimdilik 2021 yılına kadar beklememiz gerektiği söyleniyor. iNext adı verilen otonom sürüş sisteminin şu anda 3’üncü seviyede olduğu, fakat sistemin 4 ve 5’inci seviyeye kadar ucunun açık olduğu belirtiliyor. 7-serisi üzerinde test edilen otonom sürüş özelliği, şu anda otoyollarda ve şehir merkezlerinde yüksek performans gösteriyor. Testler, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve İsrail topraklarında gerçekleştiriliyor. Intel işletim sistemlerinden ortaya çıkan analiz raporlarına göre, test otomobillerinin optimum düzeyde performans gösterebilmesi ve kusursuz şekilde çalışabilmesi için, 240 milyon kilometre kadar yol kat etmeleri gerekiyor.


Sponsor Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.