Ingiliz marka TVR 480 Otomobili Çıkıyor!

Ingiliz marka TVR 480 Otomobili Çıkıyor!, İngiliz marka TVR 480 bg’lik modelle geri dönüyor Küllerinden doğmaya hazırlanan İngiliz otomobil markası TVR’ın yeni modeli, Eylül ayında Goodwood’da gün ışığına çıkacak. Launch Edition adında üretilecek ilk 500 otomobilin 90 bin sterlinlik fiyatla satışa sunulması planlanıyor. Gordon Murray Design tarafından tasarlanan otomobil, geçmişte üretilen TVR modellerine duyulan saygıyı dışa vuracak tasarım özellikleriyle donatılacak. Otomobilde, Cosworth tarafından geliştirilen 5-litrelik atmosferik bir V8 görev yapacak ve bu motor 480 bg güç üretecek. 1200 kg ağırlığındaki TVR, bu sayede ton başına 400 bg’lik değeri de yakalamış olacak. 0’dan 100 km/s hıza 4 saniyeden kısa bir sürede çıkacağı açıklanan TVR’ın son hızıysa 322 km/s olacak. Goodwood’da markanın 70’inci yıl kutlamaları kapsamında tanıtılacak olan yeni modelin diğer detaylarıysa henüz açıklanmış değil.


Sponsor Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.