McLaren Şefi Frank Stephenson Veda etti

McLaren Şefi Frank Stephenson Veda etti, McLaren’ın tasarım şefi Frank Stephenson veda etti. 2002 yılından bu yana McLaren tasarım şefi olarak görevini yürüten Stephenson’ın yerine gelecek isimse McLaren tarafından şimdiden belirlenmiş gibi görünüyor. Bu görev için düşünülen Rob Melville, P1, 650S, 675LT, 570S ve 720S gibi modellerin Tasarım Direktörlüğü’nü üstleniyordu. 2009 yılında McLaren markasına katılan Melville, daha önce görev yaptığı Jaguar-Land Rover’da birçok otomobilin tasarımına katkıda bulunmuştu ki, bunlar arasında en dikkat çeken model Range Rover Evoque diyebiliriz. Deneyimli tasarımcı JLR’dan önce ise 2000’li yılların başlarında Chevrolet Corvette ve Hummer H2 gibi otomobillerin tasarım takımında, yani General Motors’da görev almıştı.


Sponsor Reklamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.