Pagani Huayra BC 2017

Pagani Huayra BC 2017, Pagani Huayra BC Resimleri, Fotoğrafları ve en güzel tanıtımını sizler için araştırdık işte size yeni arabanın ilk görüntüleri. Pagani Huayra’nın ne kadar özel bir otomobil olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat bir müşteri, daha özel bir Huayra istemiş ve ortaya ilginç bir otomobil çıkmış. Burada gördüğünüz Pagani Huayra BC, kırmızı karbon fiber gövdesiyle çok dikkat çekici bir hale gelmiş. İtalyan bayrağının renkleri olan yeşil, beyaz ve kırmızı şeritlerle süslenen otomobilin özel yanları sadece bununla sınırlı da değil; Huayra BC’nin arkasında 24 karat altından imal edilmiş kral tacı süslemeleri bulunuyor. İç mekanda da bordo renklerin hakim olduğu süpersporun bu bölümünde de beyaz renk tonları ve karbon fiber kaplamalar dikkat çekiyor. Pagani tarafından sadece 20 adet üretilen BC’nin fiyatı, standart haliyle 2.5 milyon USD’den başlıyor. 1218 kg ağırlığındaki otomobil, 6-litrelik çift turbolu V12 motora sahip. Buradaki otomobilse bu haliyle dünyada tek olma özelliğine sahiptir.


Sponsor Reklamlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.