Porsche 911 Modeli Çıktı

Porsche 911 Modeli Çıktı, Porsche 1 milyonuncu 911 modelini banttan indirdi Porsche’nin Zuffenhausen’daki fabrikasında üretilen bir milyonuncu 911, 1963 yılında pazara sunulan ilk 911’i takip eden birçok ayrıcalıklı özellikle birlikte, özel “İrlanda Yeşili” rengine sahip bir Carrera S oldu. Porsche ürün gamının stratejik olarak en önemli modellerinden biri olmayı sürdüren 911, aynı zamanda markanın dünyadaki en karlı otomobil üreticileri arasındaki konumunu korumasına da büyük bir katkı sağlıyor. Porsche 911, sadece 2016 yılında, dünyanın dört bir yanına 32.365 adet gönderildi. Bugüne kadar üretilen 911 modellerinin yüzde 70’inden fazlası ise hala yollarda. Otomotiv dünyasının efsane modelleri arasında yer alan 911, bulunduğu yere özellikle motorsporlarında elde ettiği sayısız başarıyla ulaştı. Porsche markasının bugüne kadar pistletde elde ettiği 30 bini aşkın zaferin neredeyse yarısından fazlasına, bu ikonik otomobilin yarış versiyonlarıyla ulaşıldı.


Sponsor Reklamlar

Porsche 911 resimleri

Porsche 911 resimleri

Video sizlerle,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.