Yeni BMW i8 Hibrit

Yeni BMW i8 Hibrit, BMW i8 resimleri, videoları ve aradığınız herşey bu araçta var fiyatı mı ne kadar hep birlikte aracı tanıyalım. Makyajlı BMW i8 daha güçlü bir hibrit sisteme sahip olacak BMW, i ailesinin sportif üyesi i8’de güncellemeler yapmaya devam ediyor. Ufak tefek dokunuşlarla makyajlanacak olan i8’de, yeni LED farlara, yeni ön ve arka tamponlara, yenilenmiş işletim sistemine sahip iDrive’a yer verilecek.

Ayrıca otomobilde kullanılan 1.5 litrelik 3-silindirli turbo beslemeli benzinli motor ile elektrikli motor kombinasyonunun toplamda 420 bg güç üreteceği belirtiliyor. Tüm bu  değişikliklerle fiyatında bir miktar artış olması beklenen i8’in Spyder versiyonu da yolda.


Sponsor Reklamlar

BMW i8 Spyder’da kanvas bir tenteye yer verilecek ki, bu noktada karbon fiber bir açılır tavana sahip olacağı söylentilerinin de boşa çıkacağını şimdiden söyleyebiliriz. Güncellenmiş i8 ve i8 Spyder, 2018 yılının başlarında yollarla buluşacak ve yeni renk ve jant seçenekleriyle karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.