Rize erkek arkadaş arıyorum

Rize erkek arkadaş arıyorum, Rize Arkadaşlık Siteleri, Herkese mrb ismim nurcan dost bulmak için resimlerimi ve kendim hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. 32 yaşında alımlı bir bayanım burcum yengeç ve denizi çok seviyorum yat ile olsun gemilerde seyahate bayılırım. Mümkünse rize tarafından batı karadeniz civarı olursa karşıma çıkacak olan kişi buralardan olsun.

Şunları da söylemek istiyorum mert, delikanlı sözüne sadık bir adam olsun çünkü erkek ağır olmalı bana göre orası burası oynayan erkekleri sevmem 🙂 kadın ile erkek ayrımı da bu olsa gerek!


Sponsor Reklamlar

Amaç sohbet etmek konuşmak ilerleyen zamanlar da ise buluşmak olabilir.

Benimle konuşmak ve tanışmak isteyen erkekler bu sayfa altına yorum yazınız!

Ben NurCan

Ben nurCan

3 İLAN

İLAN YAZ
  1. Merhaba! Ben Ali. 47 yaşında mühendis bir beyim. Bugüne kadar aradığım mutluluğu bulamadım. Sevip sevilebileceğim bir arkadaş, bir dost bir sırdaş bir sevgili arıyorum. Telden arar ya da mesaj bırakırsanız tanışır görüşürüz. Saygılarımla…

  2. Ben de Rize’de ikamet ediyorum.

  3. merhabaa bende rizede yaşıyorum ilk deneyim seninle yaşamak istiyorum. mesajını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız arkadaş yada erkek arkadaş ilanları ile sorunsuzca ilanınızı bırakabilir, her şehirden binlerce arkadaşa ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan ve arkadaşlık sitesi
Arkadaş Arıyorum

Günümüzde bir çok arkadaşlık sitesi var ama bunlardan kaçında özgürce veya istediğiniz gibi ilanınızı bırakabilirsiniz, tabiki ahlak kuralları çerçevesinde kişiye T.C Yasalarına aykırı hiç bir içerik bırakamaz yada uygulayamazsınız. Dost arıyorum telefon arkadaşım olsun diyenlerin en güvenilir adresi olmak için burdayız. Sitemizi cep telefonunuzdan rahatlıkla girip kullanabilme olanağınıda sahipsiniz Mobil arkadaşlık sitesi için google play store'den uygulamamızı arkadaşa diye aradağınızda bulabilir indirebilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza önerirseniz çok mutlu oluruz desteklerinizi bekliyoruz en güzel arkadaşlıklar sizlerle olsun.